...jest pusty

Lornetka Walther 10x25 Backpack

139.00 zł

Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny (2 szt.)

Ilość:szt.

Pomimo małych wymiarów lornetka wyróżnia się bardzo dobrą jasnością i wyraźnym kontrastem. Dzięki trwałej budowie może być stosowana w sporcie, turystyce oraz przy imprezach kulturalnych i sportowych.

Lornetka sprawi, że nawet zwykły spacer po parku stanie się ciekawszy - dzięki możliwości obserwowania przyrody z bliska. Dłuższe piesze wyprawy po górach, podczas których podziwiamypiękne widoki, wymagają dobrej orientacji w terenie, a przy pomocy lornetki można wypatrzyć interesujący nas obiekt i obrać odpowiedni kierunek. Lornetka przydaje się także podczas imprez kulturalnych i sportowych - dzięki niej podczas koncertu staniemy oko w oko z gwiazdą rocka lub podczas meczu piłki nożnej sprawdzimy, czy bramka padła ze spalonego.

Firma WALTHER istnieje od 1886 roku a więc w roku 2011 świętuje swój 125 letnijubileusz!
Walther słynie z produkcji znakomitej broni sportowej i bojowej. Dziś służby mundurowe z całego świata - w tym także w polska policja – chętnie korzystają z modelu WALTHER P99, który jest także nową bronią sławnego, filmowego agenta.

Walther to także mocna marka w branży optycznej.W ofercie są znakomite celowniki optyczne, celowniki kolimatorowe i laserowe oraz lornetki.

W 1993 roku nastąpiła fuzja WALTHERA z koncernem UMAREX, która umożliwiła marce WALTHER dalszy rozwój przy zachowaniu najwyższego szacunku dla tradycji oraz umocniła pozycję firmy jako jednego z najprężniej działających producentów w tej branży na świecie.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Kamuflaż wz.93

NOWY ZESTAW TYPU GORE-TEX KURTKA + POLAR + SPODNIE SUMMIT !

899 zł   499 zł !

Kurtka Helikon PL Wz.93