Shopping Cart
... is empty

View cart
Categories

TORBY I PLECAKI (25)

Information

Plecak Helikon Raccoon 20L A-TACS AU CAMO

0

Product unavaliable
RACOON to lekki plecak oparty na naszych doświadczeniach z poprzednich projektów. Pojemność 20 litrów sprawdza się w codziennym użytkowaniu jak i w podstawowych zadaniach taktycznych gdzie nie jest potrzebna duża pojemność plecaka. Komora główna została wyposażona w kieszeń na wkład hydracyjny z kilkoma wyjściami dla ustnika.

RACOON posiada jedną dużą kieszeń zewnętrzną, wielkością zbliżonej do komory głównej. Wewnątrz znajduje się prosty organizer umożliwiający pewne rozmieszczenie przenoszonego wyposażenia. System nośny plecaka został wyposażony w wyjmowane usztywnienie pleców oraz miękkie, wygodne szelki. W przypadku przenoszenia ciężkiego ładunku, prosty, taśmowy pas biodrowy pomaga w odpowiednim rozłożeniu masy. Na powierzchni zostały naszyte taśmy kompatybilne z systemem MOLLE/PALS. Dodatkowo na powierzchni kieszeni zewnętrznej przepleciona została elastyczna linka umożliwiająca szybkie doczepienie dodatkowych elementów takich jak kurtki, karimata itp.Cechy konstrukcyjne:

- Zamki dwukierunkowe
- Wymiary:43x23x14 cm
- Komora główna wyposażona w kieszeń zapinaną na zamek
- Duża kieszeń zewnętrzna z organizerem (na mapy, noże, latarki, magazynki)
- Szelki z systemem szybkiego wypięcia
- Oczka D-Ring to podwieszania sprzętu
- Boczne pasy spinające z klamrami
- Prosty taśmowy (4 cm), wypinany pas biodrowy
- Velcro dla łatwej personalizacji
- System MOLLE/PALS
- Elastyczna linka na powierzchni umożliwiająca szybkie doczepienie dodatkowego wyposażeniaRACOON to lekki plecak oparty na naszych doświadczeniach z poprzednich projektów. Pojemność 20 litrów sprawdza się w codziennym użytkowaniu jak i w podstawowych zadaniach taktycznych gdzie nie jest potrzebna duża pojemność plecaka. Komora główna została wyposażona w kieszeń na wkład hydracyjny z kilkoma wyjściami dla ustnika.

There are currently no product reviews.

Write Review
What's New?
POLECANE DLA ŻOŁNIEŻY
Featured
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.