Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Kategorie
Informacje

REGULAMIN SKLEPU

  I. Warunki zakupu

1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.BP-Militaria.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www-bp-militaria.pl są cenami brutto.
3. Zamówienia mogą Państwo składać bezpośrednio na naszej stronie internetowej, za pośrednictwem e-maila (bpmilitaria@gmail.com), oraz telefonicznie nr tel. 0048 668 632 168
4. Podany przez użytkownika adres e-mail, jak też telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.
5. Stan towarów w sklepie internetowym może się różnić od stanu faktycznego, dlatego też w celu potwierdzenia dostępności proszę o wcześniejszy kontakt.


II. Warunki dostawy
1. Dostawy realizujemy na terytorium całej Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
2. Na czas realizacji zamówienia składa się realizacja zamówienia przez obsługę sklepu + czas dostarczenia przesyłki wybranym przez Państwa środkiem transportu.
3. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni (w zależności od zamówionego towaru). W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia w tym czasie z przyczyn od nas niezależnych, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia dalszego toku postępowania.
 
III. Koszty wysyłki
1. Koszty wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, zgodnie z cennikiem zamieszczonym pod adresem: http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm
2. Koszty wysyłki firmą kurierską zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem tej firmy zamieszczonym na naszej stronie.
IV. Zwrot towaru
1. Zgodnie z ustawą o ochronie praw konsumentów gwarantujemy Państwu prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
2. Zwrot należności za zwrócone towary wraz z najtańszą opcją wysyłki, nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu, na wskazane przez Państwa konto bankowe lub przekazem pocztowym na wskazany przez Państwa adres.
3. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.
4. Informujemy iż nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem".
V. Reklamacje
1. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem na email bpmilitaria@gmail.com lub listownie na adres siedziby.
2. Informujemy iż nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas "za pobraniem".

3. Warunki zwrotu: " dany przedmiot musi być w takim stanie w jakim został wysłany" w przeciwnym wypadku nie ma podstaw do przyjęcia " zwrotu".


VI. Ochrona danych osobowych
1. Zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dnia 29 sierpnia 1997 roku, zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych. Wszystkie dane osobowe będą wykorzystywane przez www.bp-militaria.pl tylko do użytku wewnętrznego firmy.

VII. Warunki Płatności1. Przedpłata - zapłaty dokonują Państwo po złożeniu zamówienia, przelewem na konto:
      05 1050 1070 1000 0090 6860 0056
	  World Military Antiques
	  Błażej Przybylski
	  Ul. 3 Maja 19/8
	  43-300 Bielsko-Biała

Kontynuuj
Nowości
Kamuflaż wz.93

NOWY ZESTAW TYPU GORE-TEX KURTKA + POLAR + SPODNIE SUMMIT !

899 zł   499 zł !


Kurtka Helikon PL Wz.93

349.00zł

Kurtka Helikon PL Wz.93

Kurtka Wz.MON typu GORE-TEX w kamuflażu Wz.93

359.00zł 329.00

Kurtka Wz.MON typu GORE-TEX w kamuflażu Wz.93

Wojskowa Kurtka Cordura wz93 Kornaś

289.00zł

WOJSKOWA KURTKA CORDURA wz93

Promocje
Polecamy
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.