Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Kategorie

WIATRÓWKI I AKCSEORIA (95)

WIATRÓWKI KARABINKI (26)

Informacje

Wiatrówka Crosman Venom Nitro Piston 4,5mm

799.00 zł

Produkt niedostępny

Nowość z firmy Crosman - wiatrówka Venom to przede wszystkim wysoka precyzja wykonania przekładająca się na niezwykłą celność.

Największą zaletę wiatrówki kryje system - to opatentowany napęd tłoka gazowego - napędzany sprężonym azotem gwarantuje płynną pracę, tak podczas napinania, jak i strzału. Cykl strzału jest znacznie krótszy, ma do 80% procent mniej drgań, a prędkość początkowa śrutu pozostaje niezmienna przez ponad 25 000 strzałów. W odróżnieniu od sprężyn mechanicznych tłoki gazowe nie powodują takiego hałasu, zmniejszając jego poziom o 70%.
Odczuwalnym efektem powyższego jest przewidywalność odrzutu, jego mniejszy odczuwany przez strzelca wpływ na celowanie i utrzymywanie przyrządów celowniczych na celu. Komfort strzelania z wiatrówek ze sprężyną gazową jest nieporównywalny z żadną inną wiatrówką sprężynową.

Precyzyjna wiatrówka z klasycznie łamaną gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm. System osadzono w ergonomicznie wyprofilowanym łożu drewnianym, które budzi skojarzenia z bronią myśliwską. 

Łoże jest dobrze wyprofilowane - z przodu chwyt zwęża się ku kabłąkowi.  Ciekawie ryflowana, drewniana kolba typu ambi posiada wygodną poduszkę policzkowąMiękka, profilowana stopka kolby zwiększa komfort celowania.

Celność tego karabinu to także zasługa długiej lufy - mierzy ona 473 mm i posiada 12-polowy gwint. Nadaje on śrutowi ruch obrotowy wokół osi, stabilizując go w locie zmniejsza wpływ zawirowań powietrza - dzięki temu uzyskuje on lepsze skupienie na dłuższych dystansach.

Osłonięty kabłąkiem język spustowy umożliwia regulację długości drogi drugiego stopnia za pomocą śruby. Tuż przed spustem, także wewnątrz osłony, znajduje się jego blokada - ma ona postać małego "drugiego spustu" i w pozycji blokującej uniemożliwia wygodne położenie palca na spuście.

Karabin posiada na grzbiecie cylindra szynę montażową standardu Weaver - 22mm . Dzięki temu możliwe jest postawienie dowolnego celownika optycznego pozwalającego na precyzyjne strzelanie na większych odległościach.

W komplecie otrzymujesz:
- celownik optyczny Center Point 3-9x32
- 2-częściowy montaż Weaver

Wiatrówka objęta jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Lufa gwintowana
Prędkość początkowa: 305 m/s
Długość całkowita: 117,5 cm
Długość lufy: 49,4 cm
Waga: 3,5 kg
Osada: drewno
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17J
Producent: Crosman, USA

UWAGA: Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na posiadanie wiatrówki o mocy poniżej 17 Jouli nie jest wymagane pozwolenie.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Nowości
Kamuflaż wz.93

NOWY ZESTAW TYPU GORE-TEX KURTKA + POLAR + SPODNIE SUMMIT !

899 zł   499 zł !


Kurtka Helikon PL Wz.93

349.00zł

Kurtka Helikon PL Wz.93

Kurtka Wz.MON typu GORE-TEX w kamuflażu Wz.93

359.00zł 329.00

Kurtka Wz.MON typu GORE-TEX w kamuflażu Wz.93

Wojskowa Kurtka Cordura wz93 Kornaś

289.00zł

WOJSKOWA KURTKA CORDURA wz93

Polecamy
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.